ביטוח רפואי

ביטוח רפואי הוא מושג המתייחס למכלול של ארגונים שונים פרטיים או צבורים אשר עוזרים לנו ומספקים עבורנו את הביטוח הרפואי בתחום הטיפול הבריאותי והסיעודי.כאשר אנו מתבוננים באפשרויות הרבות של הביטוח הרפואי אנו רואים כי עוזר לנו להיות מבוטחים ולא לשלם כספים רבים במקרה של חולי.
בישראל ביטוח הרפואי קיים מתוך התוקף של חוק ביטוח בריאות ממלכתי.השירות הזה עוזר לספק לכל תושבי ישראל באמצעות קופות החולים.חלק מן הטיפולים היקרים ביותר או אלו החדשניים ביותר אינם מוסים תחת ביטוח סל הבריאות,כפי שמכונה המדיניות המתווה את סוגי הטיפולים אשר קופת החולים משלמות עבורם.מדיניות זו הביאה בעבר למחאות מצד חולים רבים אשר ביקשו להכליל תרופות יקרות אשר לטענתם עשויות להציל חיים על ידי הביטוח הרפואי.
רבים מהמבוטחים במדינת ישראל מוסיפים על הביטוח הבסיסי,ביטוח פרטי המכונה בדרך כלל ביטוח משלים ואמור לספק שירותים שאינם מסופקים על ידי קופות החולים.ביטוח הרפואי לאזרחים המתגוררים מחוץ לארץ ישראל מתוקף החוק הם אינם זכאים לביטוח בריאות ממלכתי ואף נתונים לפרק זמן ללא ביטוח הרפואי.מטרתם של ביטוחי הבריאות היא לאפשר לכם את הפתרונות הרפואיים הטובים ביותר בזמן שאתה נזקק להם.
במידה ותהיה בעיה רפואית תיזקק לניתוח או תצטרך טיפול רפואי יש לך את האפשרות להבטיח את הטיפול הטוב ביותר,כמובן באמצעות טובי הרופאים בארץ וגם בחו"ל.כל הטיפולים יעברו אל האדם הזקוק להם ללא תור וללא המתנה מיותרת אשר שוחקת את האדם ואת האופטימיות שלו.כיום במדינת ישראל חוקי הבריאות הממלכתי מכסים את רב סוגי הטיפולים במסגרת הביטוח.
אך אף אדם לא היה רוצה לסכן את בריאותו ולשלם אלפי שקלים כאשר אין לו את הביטוח הרפואי.הכשלים הקיימים במערכת הבריאות בישראל הם עניין גלוי וידוע.ביטוח בריאות פרטי מאפשר לאדם ליהנות מביטוח המכסה את רב הטיפול הבסיסי.ביטוח בריאות פרטי מאפשר לך להתמודד עם מצבי מחלה או צורך ביטוח רפואי ובריאותי המאפשר לך את מרב האמצעים לקבלת הטיפול הנחוץ לך במהירות ועל ידי טובי הרופאים בארץ.ביטוח רפואי מיועד לכל סוגי האנשים גם ילדים וכדי לאנשים מבוגרים הנוטים ללקות במחלות שונות.בסל הבריאות בישראל קיימים כמות מסוימת של בעיות בריאותיות אשר אינם כלולים בסל,דבר זה גורם ללוקה במחלה לשלם מחירים כבדים ולאבד אף את כל כספו לביצוע ניתוח או לקניית תרופה למחלה ,או קניית תרופה העוזרת למנוע את המחלה .
המחלה המהווה כיום את הסיכון הגבוה והיא נפוצה ביותר היא מחלת הסוכרת ,מחלת הסוכרת היא מחלה כרונית הגורמת לבעיות שונות בגוף ואף גורמת לעיוורון,אי ספיקה בכליות וכריתת גפים תחתונות.זוהי מחלה שצריך למנוע אותה על ידי המון תרופות אשר עולות המון כסף ללא ביטוח מתאים אדם יכול למכור את ביתו ולא לעמוד בהוצאות הרבות.מי ידאג לביטחון הכלכלי שלך ושל משפחתך ,אם חס וחלילה מחלתך תמנע ממך להגיע אל מקום עבודתך.או שיחייבו ממך לשלם הוצאות מרובות נוספות.כיום הביטוח הרפואי נותן לך את הגב ועוזר לך לשמור את ההוצאות של המשפחה.
אנו חברת ביטוח רפואי מסתכלים אל העתיד.אמינות היא דפוס החיים שלנו.במצב סיעודי בו כרוך בהוצאות כספיות מרובות גבוהות מאוד.בפוליסת הביטוח דואגים למחר ומסתכלים אל העתיד ,הפוליסה נותנת מענה לכל הצרכים הכספיים הגבוהים הכרוכים במצב הסיעודי.במידה בה אדם צריך ניתוח במדינה זרה בחו"ל ,ביטוח ניתוח עולמי מענה לבן אדם הזקוק לניתוח לבחור ולקבל את הניתוח הטוב ביותר בעולם.
בגרמניה,צרפת או אמריקה.התוכנית של ביטוח מחוץ למדינת ישראל מאפשרת לקבל את הטיפול הטוב והמתקדם ביותר על ידי טובי הרופאים בחו"ל.טובי המנתחים יעמדו לרשותו של האדם ויעניקו לו את הטיפול הטוב ביותר ובבתי חולים המתקדמים בעולם.במידה וחשבתם על לחיות בחו"ל או ללמוד שם כדי שתחשבו טוב לשקול ביטוח רפואי לפני שאתם אורזים את המזוודות .חשוב שתדעו כ ללא ביטוח רפואי בחו"ל על כל נזק או פציעה או תאונת דרכם.
בתי החולים בחו"ל עולים הון תועפות ומי שאין לו את הביטוח המתאים ימצא את עצמו ללא הטיפול המתאים והראוי אותו הוא צריך.חשוב שתדעו על ביטוח בריאות מעבר לים של חברתנו שייתן לכם יותר שקט נפשי בעת שהותכם בחו"ל.מהמבחר הגדול של הרופאים מהשורה הראשונה אשר יטפלו בכם בכל צורך רפואי שלכם.
החל בטיפת חלב דרך ביקורי רופא,אשפוזים ,ניתוחים והשתלות.כל הטיפולים המתאימים על ידי טובי הרופאים בעולם אך ורק לרוכש ביטוח רפואי משלים מעבר לים.כל זאת תוך שמירה על הזכויות הרפואיות שלכם בישראל.אז אל תגיעו לחו"ל ללא ביטוח רפואי בחו"ל.למה בעצם אנו זקוקים ביטוח רפואי בחול?במידה וכבר החלטנו לצאת אל המסע הגדול אל המזרח או טיול בעולם ,אין זה מספיק להסתפק בביטוח נסיעות לחו"ל.
כל אדם אשר נוסע לחו"ל קצוב בזמן,או מוגבל בהיקפו,מטפל בבעיות חירום בלבד ומאפשר לחברת הביטוח להחזירך ארצה להמשך טיפול בבעיות רפואיות.ביטוח רפואי מקיף יאפשר לכם לטפל בכל בעיה בריאותית שקרתה לכם בעת שהותכם בחוץ לארץ.בארצות הברית מערכת הבריאות מבוססת על הרפואה הפרטית הנותנת את שרותיה לאזרחים תמורת תשלום.
אם במידה ואין ביטוח הטיפול הופך להיות בלתי נסבל מכיוון שהטיפול עולה הון תועפות.מדוע בעצם אנו זקוקים לכיסוי רפואי בישראל אם אני בעצם חי בחו"ל?הכיסוי הרפואי בחו"ל לישראלים השוהים שנתיים ואינם משלמים דמי ביטוח בריאות למוסד הביטוח הלאומי,או למשל ישראלים החיים בחו"ל למעלה מחמש שנים ואיבדו את התושבות ,אנשים אלו אינם זכאים לשירותים רפואיים על פי סעיף 58 לחוק ביטוח בריאות ממלכתי.אם במידה וקרה דבר כזה לא יהיו אנשים אלו זכאים לטיפול במדינת ישראל.
בעת חזרתם לשהות קבע בישראל תחול על אנשים אלו תקופת המתנה של חודשיים בגין כל שנת היעדרות מישראל.למי מאיתנו בעצם מתאים הביטוח? הביטוח מתאים במיוחד לאנשים החיים בחו"ל לפרק זמן העולה על כ שלושה חודשים.תוכנית הביטוח היא היחידה המותאמת לצרכיו של הישראלי הנמצא בחו"ל לתקופה ממושכת .חברתנו היא הראשונה מסוגה אשר הפכה בשנים האחרונות להיות הגורם המוביל בתחום ביטוח לישראלים השוהים בחו"ל.
הביטוח הוא בעלות מאוד נמוכה העוזר לכל אדם גם להיות מבוטח וגם להיות מרוצה מהביטוח הטוב ביותר של החברה הטובה ביותר בתחומה. הביטוח הוא נמוך יותר מפוליסות ביטוח בין לאומיות מקבילות אשר אינן מותאמות לצרכי הישראלים.הפוליסה מעניקה בטחון וביטוח ,לצד כיסוי לכל מקרה של נזק.פוליסת הביטוח שלנו היא אינה מוגבלת בזמן גם אם חל שינוי במצב הבריאות.
ישנה אפשרות של בחירה חופשית של נותני השירותים .בארצות הברית נותני שירות בהסדר באמצעות בחירה של נותני שירות ללא הסדר.קיים גם כיסוי רפואי בעת שהאדם המטייל חוזר לארץ או כאשר הוא מבקר בכל מקום בעולם .
ברשותנו ולמענכם מוקד שירות 24 שעות ביממה באמצעות שיחת חינם אשר תוכלו להתקשר אלינו מכל מקום בעולם.נציגנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל בעיה או בכל עצה אשר תצטרכו.נציגנו הם המקצועניים ביותר בעולם בכל הקשור לביטוח למטיילים בחו"ל.נציגנו ישמחו לתת למענכם את כל השירות ואת המענה לכל בעיה שתיווצר.
ישראלים רבים אשר אינם מבוטחים בביטוח רפואי והם שוהים בחו"ל אינם יודעים איך לדאוג לעצמם ואיך לטפל את הטיפול המקצועי המגיע אליהם.
פוליסה אישית עם תקרת כיסוי לכל סכום של טיפול שיוצע לכם אם וכאשר תצטרכו לשלם .הפוליסה עצמה היא אינה מוגבלת בזמן גם אם חל איזה שהוא שינוי במצב הבריאות.
קיימת כיום אפשרות של בחירה חופשית של נותני השירותים .בארצות המזרח הרחוק נותני שירות בהסדר ובאמצעות של בחירה של נותני שירות מחוץ אל ההסדר.קיים כיום כיסוי רפואי בעת ביקורי מולדת ובכל העולם .מוקד שירות לקוחות לישראלים השוהים בחו"ל כ 24 שעות ביממה באמצעות שיחת חינם מרוב מדינות העולם.קיים גם צוות רפואי שיעסוק בטפולכם האישי מרגע הגעתכם אל הארץ אשר ייתן לכם את המענה הטוב ביותר לכל בעיה רפואית שנתקלתם בה .והכול חינם אין כסף כי כבר את הביטוח שלמתם,כך שאתם יכולים להישאר בראש שקט ולא לדאוג מה יהיה מכיוון שאתם כבר מבוטחים.הביטוח עצמו מכסה לכם את כל הדברים הבאים:הביטוח מכסה את כל סוגי הייעוץ והפגישות, כמו כן הביטוח מכסה בדיקות מעקב והתפתחות הילד ,תרופות שונות שצריך לתת לאדם החולה,כל סוגי החיסונים כתוצאה מהדבקות של מחלות כגון צהבת וכדו,הביטוח מכסה את כל סוגי האשפוזים בין אם הם בארץ ובין אם הם בחו"ל,כל סוגי הניתוחים ושיקום האדם לאחר הניתוח,כל סוגי הטיפולים וטיפול מונע לאחר תאונה או פגיעה,הביטוח עצמו נותן לנו את הערובה לביטחוננו ושיש מי שדואג לנו בטיפולים פסיכיאטריים,מעקב של הריון וכל עזרה בלידה כולל תמיכה לפני ואחרי עם סיבוכים אשר יכולים לקרות בין ליפני לידה ובין לאחר לידה,במידה ויש את הצורך לחילוץ מהאוויר מנקיק או נחל ,או מטפסי הרים,או אנשים שאיבדו את עצמם בתוך ארץ רחוקה באזור היערות או בכל אזור בו צריך לבצע חילוץ מהקרקע או מהאוויר,חברת הביטוח נותנת את הכול גם במידה ויש להביא ארון מתים מהארץ במקום לשלם המון כספים מיותרים על טיפולי שניים ועוד.
המגוון של אפשרויות הביטוח הוא עצום ואי אפשר לדעת מה יכול לקרות ליליים שרק אתמול סיימו את הצבא והולכים לטייל בטרקים בחו"ל.ללא כל ניסיון קודם הם מתחילים לטפס על הרים וגבעות בחיפושיהם הרוחניים.
הביטוח עצמו מכסה את כל סוגי בקורי הרופא.אתם בעצם בוחרים את מי שיטפל בכם .לרשותכם טובי הרופאים ורק נותר לכם לבחור את הרופא הטוב ביותר בעבורכם כך שאין מה לדאוג בכל מקרה ישנו אדם שידאג לכם ויטפל בכם.בחירת בית רפואה לצורך אשפוז זה גם נתון לבחירתכם אתם תוכלו להיות מטופלים בכל מקום שתבחרו,כל מבחר השמירה של הזכויות בישראל,התייעצות כי מגיע לכם לשמוע דקה נוספת,ניתוח ושיקום לאחריו עושים הכול על מנת שתיהנו ,תתרווחו ותהיו מאושרים מטובי הרופאים אשר ידאגו לכם, כל מבחר התייעצויות כי מגיע לכם דקה נוספת,ניתוחים של שיקום אשר לאחריו עושים הכול על מנת שתישארו מרוצים,כל סוגי ההשתלות גם במצבים הקשים ביותר אתם נשארים מכוסים ודרך אגב כל כיסוי של פיזיותרפיה וכירופרקטיקה,כל סוגי טיפולים פסיכיאטריים ופסיכולוגיים כדי שתרגישו טוב גם בחוץ והכי חשוב בפנים.אדם הסובל מכאב בתוך ליבו יכול להיות כאב בלתי נסבל וכמה חשוב שיהיה עבורו אותו הפסיכולוג אשר יהיה שם למענו במקרה של מחלת נפש היכולה להיגרם גם לאנשים הכי רגילים והכי מצליחים ביותר.
גופכם שווה בדיקה ולכן אנשי מקצוע יעמדו לרשותכם ולא לשכוח כל ההטבות האלו ניתנות אך ורק לאדם שביטח את עצמו ביטוח רפואי.במידה ועשיתם טיול בחורף בסקי או במחצלת ונתקעתם ואין מי שיושיע אתכם הביטוח יפעיל את קשריו בשביל לשלוח לכם מסוק.זכרו פינוי אדם בעת צרה היא גם מחובתנו וגם לכן אין מה לדאוג החברה תוך שעות ספורות תזעיק את המסוק לאוויר שיביא את הפצוע אל מקום של בית רפואה.
פינוי אווירי גם במקרה של חירום אנחנו איתכם,טיפולי שיניים בישראל,אין כמו בבית,מימון כרטיסי טיסה כי ברגעים הקשים טוב שיש משפחה,כל הכסויים העולמיים המתבטאים בכל סוגי הבטוחים,ילדים הם הבייבי שלנו וכמובן נדאג להם לכל המצטרך,טיפולי התפתחות הילד בכל שנה אנחנו איתכם,בדיקות מעקב כך שהילדים יצאו מחוסנים,טיפולים מיוחדים כי בשבילנו כל ילד הוא יחיד ומיוחד,הריון ולידה מלווים אתכם מהתחלה,עיקרי החריגים והסייגים של הפוליסה.
הביטוח שאנו מקבלים מחברת הביטוח כולל את ביטוח הנסיעות אם וכאשר המטוס שיצאת איתו אינו הגיע בזמן או שאתה לא קיבלת את המזוודה הביטוח יתחייב לפצות את האדם בכסף על הפגיעה הזאת.כאשר לרוב אדם החולה מוטס לישראל להמשך הטיפול, אנו בחברתנו מציעים לך ולבני משפחתך ביטוח רפואי,המעניק כיסוי רפואי .כיסוי הרפואי לתקרת הכסוי למקרה חירום עד ייצוב החולה,תקרת כסוי רפואי לטיפול אחר ייצוב החולה,תקרת כסוי של טיפולים במחלות כרוניות כגון אסטמה,אלרגיות,לחץ דם וכדומה,כל כסוי התרופות של מרשם כרוניות,כסוי תרופות מרשם,הריון ולידה,האם החברה רשאית שלא לחדש את הכסוי בעת שינוי במצבו הבריאותי של המבוטח,תשלום תביעות,כל כיסוי החסונים של טיפת החלב ,התפתחות הילד ובדיקות תקופתיות,בעיה רפואית שיכולה להדחות עד לאחר החזרה לישראל ,טיפולי בריאות הנפש,תשלום עבור ייעוץ במוקד הישראלי,כסוי עבור מצב רפואי קיים,כסוי שניים,השתלות ומקום הטיפול הרפואי.

יצירת קשר
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
נושא:
תוכן: