ביטוח חובה לרכב

כל רכב העולה אל הכביש מחויב בביטוח חובה לרכב .ביטוח חובה אינו מכסה על כל האפשרויות הקיימות בכביש כגון תאונות ופריצות.
אך ביטוח זה מחייב את האדם העולה אל הכביש להשים את הביטוח המחויב על פי החוק ובלעדיו חל איסור חוקי לנהוג ברכב במידה ואין ביטוח אם ייתפס אדם נוסע ללא ביטוח חובה לרכב ,רכבו יורד מן הכביש ולא יוכל יותר לעלות אל הכביש וישללו לו את הרישיון לצמיתות ביטוח צד ג לרכב הוא ביטוח שרב בעלי רכבים או אנשים משתמשים בו.
ביטוח צד ג לרכב מכסה בעצם את אחריות המבוטח לנזקי צד ג כתוצאה משימוש ברכב המבוטח .ביטוח צד ג לרכב אינו מכסה את כל אותם הגורמים שנגרמו לרכב של המבוטח עצמו.
הביטוח צד שלישי מיועד בעיקר לכל אותם רכבים שערכם הכספי הוא נמוך.
זהו ביטוח המקיף את כל הצדדים כך שהוא שומר לנו על הערך של האוטו גם כאשר האוטו עובר תאונה או עבר נזק כזה או אחר הביטוח שומר עלינו.
ביטוח צד שלישי לקטנועים אשר רוצים שמירה כללית מכל פגיעה או נזק ביטוח צד שלישי לקטנועים מכסה את אחריות המבוטח לנזקי רכוש שגרם לצד השלישי.
הביטוח הזה הוא אך ורק לקטנועים אך ודאי אפשר גם לעשות אותו על מכונית רגילה.
כתוצאה משימוש בקטנוע המבוטח, ביטוח זה אינו מכסה את כל אותם נזקים שנגרמו לקטנוע של המבוטח עצמו, כך שביטוח מקיף יותר כדי כי הוא מקיף את כל אותם נזקים שיכולים להיגרם כתוצאה מפגיעה או תאונה. ביטוח צד שלישי מיועד יותר לכל אלו אשר אינם רוצים להשתתף בכל מחירי הביטוח ואינם רוצים לשלם הרבה הביטוח הוא בעצם הסכם בין שני גופים לפיו האחד המבטח משלם לאחד המבוטח במקרה מסוים שלא ברור אם יקרה או לא.
כך שבהתאם אל ההסכם משלם המבוטח אל המבטח דמי ביטוח כמידי חודש או כמידי שנה. וזאת מבלי לדעת אם יקרה מקרה שבגינו יהיה המבוטח לקבל תמלוגים בהתאם אל חוזה הביטוח כך שהביטוח מכסה אותו ומגן עליו המטרה העיקרית של הביטוח היא לספק הגנה בעת הצורך מפני כל היזק כספי של סיכון כגון סיכון רכוש או סיכון חיים או פגיעה או נזק המחיר של דמי הביטוח נקבע על ידי המבטח לפי הסטטיסטיקה של מספר האירועים נגדם נרכש הביטוח, כך שמשתתפים במצבו הספציפי והעכשווי של המבוטח שרשום אצל חברת הביטוח השומרת עליו ומגינה מפני תשלומים כך שאם נסתכל בביטוח חיים רכב של נהגים אנו נראה כי כמעט כל הביטוח הוא הערובה הטובה ביותר לשמירה והגנה של הצרכן מפני העלויות הרבות של הנזקים היכולים להיגרם נגרמים כשאין ביטוח רכב.

יצירת קשר
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
נושא:
תוכן: