ביטוח משכנתא

חברתנו היא המומחית לכל סוגי הביטוחים.ביטוח משכנתא הוא מייצג את הלווה והן את חברת הביטוח .במידה ולקחתם משכנתא זה הזמן לשוק ביטוחי המשכנתא אשר נפתח ובמידה ואתם לווים כסף מהבנק ביטוח משכנתא ייתן לכם את הביטחון כי מישהו עומד מאחוריכם.ביטוח משכנתא הוא בעצם ביטוח לחיי הלווים והשני הוא ביטוח שנועד בעצם עוזר לכם לשמור על שלמותה של הדירה.אם רכשתם ביטוח למבנה וקרה בו נזק רציני והלווה לא שילם את חובו אל הבנק .
כאן באה חברת ביטוח לעזור לכם לכסות את כל התוצאות וחברת הביטוח תעזור לכם לשמש החזר להלוואה בגבולות הסכום שבוטח ואת היתרה אם נותרה כזה ללווה. אם נסתכל על עומק הדברים אנו מבחינים שקיים יתרון עצום בביטוח משכנתא מאחר והביטוח כולל גם את כל סוגי הנזקים כמו נזקי צנרת או נזקים אחרים אשר יכולים לצוץ באזור הבית ואם נרצה לטפל בתיקונים אלו הדבר יעלה הרבה מאוד כסף.אם נסתכל על הדבר בצורה הגיונית אנו נבחין כי נזקים בצנרת למשל יכולים לעלות המון כסף אשר תיקונם יכול להשאיר אותנו מעטים בכיס.
כמובן שהבנק הוא משמש כסוכן הגדול ששומר לנו ונותן לנו את הביטחונות מכל בעיה ,המבוטח מקבל תנאים יותר טובים עבור הלווה המבוטח. אנו שמים לב כי פוליסת הביטוח היא מוסבת לטובת המשכנתא בחברות הביטוח השונות הנן פוליסות בעלות מאפיינים דומים .כיום כל פוליסת ביטוח תתקבל על ידי הבנק ורוב הסיכויים שהיא תהיה זו שמציע הבנק.
ישנם גם סוגי פוליסה אחרים לדוגמא פוליסת מבנה או פוליסת חיים.במידה ותהיה איזו שהיא בעיה עם הבנק והבנק יחליט שלא לאשר את סוג הפוליסה הזו.אם נסתכל על ההבדלים בין סוגי הפוליסה שהבנק מציע לבין הפוליסות המוצעות כיום בשוק המאפשרות ישירות דרך חברת הביטוח זה המחיר שבעצם נותן את כל ההבדל.
כיום בשוק הרחב ישנם מחירים שונים בפוליסות הביטוח.לעיתים אם נסתכל לטווח ארוך אנו רואים כי אין כדאי לקחת חברת ביטוח.אך אם נסתכל לטווח הקצר אם יקרה עניין מסוים ודאי יש להיות מוכן עם חברת ביטוח אמינה השומרת ומגנה עלינו מפני נזקים למיניהם.הבדלי המחירים יכולים להגיע למאות שקלים. הסיבה לכך היא בעיקר מה שקרה בעבר בין חברות הביטוח למיניהם.
אם נסתכל אל עברו של חברות הביטוח אנו מבחינים שבעבר הבנק עצמו היה הוא שהיה מבטח את הלווים דרכו אוטומטית כאשר אנשים לקחו הלוואה לא היה ניתן לבחור את סוג המבטח.על פעולה זו כמובן שאנו נדרשים לשלם את כל פערי התווך.כמו כן ניתן היה לשלם פערי תווך אשר ניתנים על ידי סוכן הביטוח אשר עושה עבורנו את כל העברה ואת כל הפרוצדורה הלא פשוטה של העברה.
בעבר הרחוק לא היה עזרה מצד הבנקים כך גם העדיפו רב סוכני הביטוח להתעסק עם פוליסות יותר מכניסות סף.המבטח תפקידו והאינטרס שלו הוא לגבות כמה שיותר כסף.האדם המבוטח תפקידו להיות מבוטח במידה והוא חושש שיכול להיגרם נזק לו או לרכושו.בשנות ה90 ארע מקרה אשר נידון בבג"ץ לאחר שהפיקוח על הביטוח קבע שהבנקים גובים כפול ממה שהם אמורים לגבות מאנשים .על כן הוחלט לאפשר תחרות על כל מחירי הביטוחים.
כך שדבר זה גורם הוזלה משמעותית של מחירים העוזרת לצרכן לקבל את המחירים הנמוכים ביותר מחברות הביטוח למיניהם.תחרות זו היא תחרות חיובית שרק הצרכן נהנה ממנה על ידי קבלת מחירים נמוכים מחברת הביטוח .
כך קמו להן כל החברות הנוספות המתחרות כמו חברת הביטוח הישיר וחברות נוספות.כיום האינטרס של חברות אלו הוא לספק רמה של איכות גבוהה מטעמה של תחרות על כן מצבנו כצרכנים של חברות הביטוח רק הולך ומשתפר.כיום ניתן להעביר את הביטוח עצמו בכל עת מהבנק.חשוב לדעת שזה ניתן ואפשרי.
הבנק עצמו מציין זאת על גבי טפסים שנתיים שנשלחים למבוטח כמידי שנה.אם נחפש איך עושים זאת צריך לחפש הערה זו תחת סעיף הביטוח.העברת הביטוח נעשית על ידי סוכן הביטוח.את תסתמכו על הסוכנות אתם צריכים שהתהליך יהיה בראש ובראשונה שלכם לכן שימו מבטחכם בסוכני הביטוח המקצועיים ,בעלי הניסיון בשביל לא לקבל את הסטירה מחברת ביטוח שאינה מקצועית.במידה ונרשמתם לחברת ביטוח והיא אינה רוצה לשלם את מה שבאמת מגיעה לכם צפויה לכם תביעה גדולה וארוכה.לכן חשוב מאוד לקחת חברת ביטוח מוכרת ואמינה.אם התהליך לא נעשה נכון ישנו סיכוי סביר שהפוליסה דרך הביטוח לא תבוטל בעוד שפוליסה חדשה תופק לכם וכך תיוותרו עם כפל ביטוחים וכפל גבייה.
יש לראות כי ליתר ביטחון אתם עוברים את מכסת החודש הראשון בחינם במקרה בו הבנק מבטל או מעכב בגלל סיבות שונות.לכן זה הזמן להצטרף לביטוח משכנתא וליהנות מכל ההטבות הקיימות בשוק הרחב של חברות הביטוח האמינות ביותר בתחום.

יצירת קשר
שם מלא:
טלפון:
דואר אלקטרוני:
נושא:
תוכן: